تاریخچه شرکت

 

شرکت آبانگان صنعت مفتخر است در راستای تعامل سازنده با کارفرمایان محترم صنایع و با تکیه بر سال ها تجربه مدیران توانمند و کارشناسان خبره و متعهد ، خود را به دست اندرکاران این صنایع معرفی نماید.


آبانگان صنعت شرکتی است صد در صد خصوصی با ماهیت مهندسی که با هدف مشارکت مؤثر در اجرای پروژه های داخلی و خارجی و به منظور ارائه خدمات مدیریت پروژه، مهندسی، تامین تجهیزات، ساخت، ، نصب و راه اندازی تصفیه خانه ها و ایستگاههای پمپاژ و خطوط انتقال آب و فاضلاب  شهری و صنعتی در سال 1383 تأسیس گردیده است و از بدو تاسیس

در مسیر تحقق سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران مبنی بر فراهم نمودن بستر لازم برای توسعه پایدار کشور از طریق برون سپاری فرآیند اجرا ی پروژه ها به بخش خصوصی ، همواره تعاملات سازنده ای با کارفرمایان محترم صنایع,

 علی الخصوص صنایع آب و فاضلاب، نیرو و انرژی داشته است.

 

آبانگان صنعت با بکارگیری نیروهای مجرب و کارآمد و با در اختیار داشتن تجهیزات و ماشین آلات متناسب ،موفق به انجام بیش از40 پروژه داخلی و خارجی با بالاترین کیفیت و هزینه قابل قبول گردیده است.

 

شرکت آبانگان صنعت در جهت ظرفیت سازی و افزایش توانایی خود در انجام پروژه ها، بصورت EPC ، BOT ، BOOبا شرکت های مهندسی مشاور وپیمانکاران معتبر داخلی و خارجی،در زمینه های مختلف  همکاری چشمگیری داشته است و علی رغم محدودیتها و تحریم های بین المللی با موفقیت پروژه های خود را به انجام رسانده و موجبات رضایتمندی کارفرمایان را فراهم نموده است .

با توجه به تغییر رویکرد دولت در خصوص انجام پروژه ها از طریق سرمایه گذاری بخش خصوصی این شرکت موفق به انعقاد قرارداد اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر گلبهار از طریق B.O.T گردیده است.

 

شرکت آبانگان صنعت همواره نگاه ویژه ای به صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور داشته و در همین راستا با ثبت نمایندگی در عراق و  همکاری با شرکت محلی عراقی موفق به اجرای چند پروژه کوچک و بزرگ در عراق گردید که مهمترین آنها تصفیه حانه آب بصره با ظرفیت 4500 متر مکعب بر ساعت میباشد . همچنین این شرکت با همکاری یک شرکت ایتالیایی موفق به ورود به بازارهای چنوب آسیا و آمریکای مرکزی شده است.

 

 

    این شرکت  در راستای سرعت بخشیدن در اجرای پروژهها و  بومی سازی صنعت آب و فاضلاب در سال 1387 اقدام به تاسیس دو  واحد تولیدی واقع در شمس آباد و  شهرک صنعتی کاوه اصفهان  نموده که قادر به تولید انواع تجهیزات این صنعت  می باشد.

 

با توجه به اعتقاد راسخ مدیریت شرکت به فعالیت در کانونها و موسسات اجتماعی و صنفی و حل مسایل از طریق همفکری و خرد جمعی و به منطور ارتقای سطح علمی و به روز نمودن اطلاعات شرکت آبانگان صنعت همواره حضور فعالی در انجمنها و نهادهای صنفی و بازرگانی به شرح ذیل  داشته است :

انجمن صنفی شرکت های صنعت آب و فاضلاب

انجمن مدیران فنی و اجرایی 

اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران- چین 

اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران- ترکیه 

اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران-ایتالیا 

اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران-عراق

اتاق بازرگانی و صنایع معادن ایران-آلمان